Lotto di due volumi del XVII secolo: Perfectissimus Calepinus Parvus sive correctissimum Dictionarium Caesaris Calderini Mirani, Bassani, 1744.; Antonii Matthaei...Commentarius ad Lib XLVII et XLVIII Dig. […], Wesel, 1702. (Difetti e segni del tempo)